Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zpravodajství > Poděkování za štědrost při Tříkrálové sbírce

Poděkování za štědrost při Tříkrálové sbírcePoděkování Oblastní charity Pardubice

Vážený pane starosto, vážená paní Kulhánková, 

dovolte, abych Vám srdečně poděkoval za podporu při organizaci a propagaci letošní Tříkrálové sbírky. Díky Vaší štědrosti a nadšeným koledníkům se v Opatovicích nad Labem podařilo vykoledovat celkem 26 131 Kč, které putují na rozšíření a zkvalitnění péče o nemocné, umírající a další ohrožené skupiny ve společnosti. 

Tříkrálová sbírka má kromě podpory lidí v nouzi také výchovný charakter, a to nejen pro děti a mládež. O to větší máme radost, že Vaše obec pomohla šířit povědomí o potřebě pomáhat druhým lidem, ať už prostřednictvím finančních darů nebo dobrovolnické činnosti (v případě koledníků). 

Budeme rádi, když se zapojíte i v příštím roce, a protože koledníků není nikdy dost, uvítáme další mladé i starší koledníky, kteří svým dílem chtějí přispět ke zlepšení podmínek lidí v tíživé životní situaci. S důvěrou se na Vás proto obracím s prosbou o šíření této iniciativy, a především možnosti zapojení do koledování. Ze zkušenosti víme, že koledníci odcházejí z koledování s úsměvem na rtech a v mnohých se právě touto zkušeností rozhoří touha pomáhat druhým. 

Za Oblastní charitu Pardubice Vám co nejsrdečněji děkuji. 

S laskavým pozdravem

Tadeáš Kouřil
fundraiser a vedoucí dobrovolnického centra
737 488 753, tkouril@charitapardubice.cz

V Ráji 732, 530 02 Pardubice
Tel.: 466 335 026, www.pardubice.charita.czFacebook,
YouTubeInstagram, LinkedIn

Koledníci v Pohřebačce