Změna velikosti písma

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Ekologie v obci > Ecobat

Ecobat - rok 2023 v Opatovicích nad Labem 

Drazí přátelé, 

dovolte, abychom vám poděkovali za skvělou spolupráci v loňském roce, kdy se nám podařilo pokořit „magickou“ hranici 2 000 tun posbíraných baterií!

Pro představu, toto množství odpovídá v průměru 8 kusům odevzdaných AA baterií na každého z nás. Oproti minulému roku se tak jedná o zlepšení, a to o 1 baterii typu AA na osobu. 

Sběr už však není jenom o tom, kolik celkem posbíráme, ale také o tom, jakým způsobem s odpadními bateriemi zacházíme. Bezpečnost a prevence je ve sběru baterií klíčová.

Jako poděkování za vaši spolupráci vám zasíláme Osvědčení o přínosu pro životní prostředí. Dozvíte se v něm, kolik baterií jste odevzdali a množství surovin, které se z nich získaly recyklací.

Velmi nás potěší, pokud se rozhodnete Osvědčení zveřejnit na Vašich webových stránkách, sociálních sítích nebo ho vystavit ve Vašich prostorách. Osvědčení si jednoduše vytisknete na běžné barevné tiskárně.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na další spolupráci v tomto roce!

Váš ECOBAT.

Obsah obrázku text, logo, Písmo, Obchodní značka

Popis byl vytvořen automaticky

 

Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2023

 

 

 

Ecobat - rok 2022 v Opatovicích nad Labem 

Chceme Vám z celého srdce poděkovali za spolupráci v loňském roce. Rok 2022 byl pro naši společnost obzvláště výjimečný – oslavili jsme totiž 20 let! Jsou to již dvě dekády, co se všichni společně zasazujeme o čistší a zdravější přírodu a svět kolem nás. Každým rokem, i v roce 2022, se nám daří plnit sběrové kvóty stanovené EU a rozšiřovat sběrnou síť – a to jen díky vám! 

Baterie najdeme již v podstatě všude a jejich prodej každým rokem víc a víc narůstá. S počtem baterií však také roste důležitost jejich zpětného odběru poté co doslouží. Bez Vaší pomoci by se odpadní baterie dostaly do přírody, kde by došlo ke znečištění životního prostředí a tím i k ohrožení lidského zdraví. Každá zpětně odebraná baterie má tedy velký význam.  

Jako poděkování za spolupráci si Vám dovolujeme zaslat Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2022. Dočtete se v něm, jaké množství odpadních baterií jste v minulém roce odevzdali a také přepočet na množství druhotných surovin získaných jejich recyklací. 

Osvědčení o zřízení místa zpětného odběru

Ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

A nezapomeňte, jsme tu pro Vás.

 ECOBAT. s. r. o.