Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zpravodajství > Učitel Pardubického kraje - nominuj svého učitele

Učitel Pardubického kraje - nominuj svého učiteleVážení občané,

máme za sebou konec dalšího školního roku. V této souvislosti si Vás dovolujeme požádat o spolupráci ve věci nominace pedagogů na ocenění Gustava Habrmana za přínos ve školství. V letošním roce jsme s úspěchem uspořádali již druhý ročník slavnostního oceňování pedagogů působících v Pardubickém kraji, který se konal koncem ledna v Tylově domě v Poličce. Kdy jindy navrhnout pedagogy na ocenění, než právě nyní.

Gustav Habrman byl prvním československým ministrem školství a rodák z České Třebové, proto jsme s jeho jménem toto ocenění spojili. Na webové stránce http://ucitel.pardubickykraj.cz naleznete veškeré informace o udílení cen, a to včetně instrukcí, jak učitele nominovat. Mimoto si zde můžete prohlédnout, jak vypadaly předchozí ročníky.

Nominace na ocenění přijímáme do konce října tohoto roku. Předpokládáme, že třetí ročník slavnostního předávání se uskuteční ve čtvrtek 25. ledna 2024.

Pevně věřím, že budeme společně nadále budovat tuto výjimečnou tradici, a oceníme tak další skvělé pedagogy. Jsem přesvědčen, že v našem kraji takových učitelů máme dost, a proto si zaslouží, aby se šířilo jejich dobré jméno a rovněž jméno pedagogického povolání.

 

S úctou a poděkováním za spolupráci

Josef Kozel - člen Rady Pardubického kraje