Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zpravodajství > Informace k rekonstrukci silnice

Informace k rekonstrukci silniceInformace k průběhu rekonstrukce komunikace v ulicích Hradecká a Pardubická

Chceme informovat všechny obyvatele, které zasáhla dopravní omezení, spojená s rekonstrukcí povrchů hlavních silnic vedoucích Opatovicemi nad Labem, tj. ulicemi Hradecká a Pardubická, o dalším postupu firmy COLAS CZ, a. s., která stavbu provádí, tak aby zejména řidiče v příštích dnech nepřekvapila dopravní omezení, která nečekali.

Ve čtvrtek 24. listopadu 2022 začne firma COLAS CZ, a.s. pokládat v ulici Hradecká na vyfrézovanou vozovku nový asfaltový povrch. Tato práce bude dokončena v pátek 25.11.2022.

V úterý 29. listopadu bude v ulici Hradecká uzavřen II. jízdní pruh, kde začne frézování.

7. a 8. prosince 2022 bude na tento II. jízdní pruh pokládán asfalt. Následně bude vozovka opatřena pruhy a vodorovným značením a bude uvolněna pro běžný provoz. Na autobusovou zastávku Na Točně  budou linkové autobusy zajíždět od 15. prosince 2022.

V březnu 2023 bude firma pokračovat, jak sdělil stavbyvedoucí pan Marek Štefl, dalším cca  půlkilometrovým úsekem, tj. od vjedu do kasáren, kolem autobazaru k mostku přes Opatovický kanál. Na tento úsek se počítá s měsíčními dopravními omezeními.

O aktuálních změnách kolem rekonstrukcí vozovek vás budeme průběžně informovat.

cedule Colas.jpg