Vysílání místního rozhlasu

 Zpět na Úvodní stranu

                   

                     
  
  

 Pohřebačka - přistaveny kontejnery na větve a bioodpad

 

 

  

  

Místní rozhlas (nebo také obecní rozhlas) je zařízení k šíření informací obvykle na území obce či města. Po obci nebo i po budově jsou umístěny reproduktory, signál se k nim rozvádí dvoudrátovým vedením, u novějších konstrukcí také bezdrátově. Sdělují se pomocí něho informace o aktivitách v obci nebo o hrozícím nebezpečí. Jeho hlášení jsou obvykle uvozena a zakončena hudbou. Vyplňte alternativní text

Informace o dění v obci přímo do Vaší kapsy

V souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, jsme v obci Opatovice nad Labem zavedli novou službu - Mobilní rozhlas. Mobilní rozhlas je obecné označení pro chytrou komunikaci obecního úřadu s občany, realizovanou především prostřednictvím mobilních telefonů. Tato komunikace využívá především SMS zprávy, hlasové hovory, ale také push notifikace v aplikacích nebo e-maily.  

 
 

V aplikaci Mobilní rozhlas najdete vše, co potřebujete vědět o dění ve Vaší obci. Jediným kliknutím zobrazíte aktuality i informace z úřední desky, odešlete fotohlášku ZmapujTo nebo najdete kontakty a úřední hodiny institucí, stejně jako tipy na památky a výlety ve Vašem okolí. Navíc máte kdykoliv k dispozici tísňové linky, se kterými se budete cítit v bezpečí, ať jste kdekoliv.

  


Podívejte se, jak služba Mobilní rozhlas funguje:


Odběr novinek

Přihlašte se k odběru e-mailového newsletteru a nenechte si ujít žádnou důležitou novinku.

Odběr novinek

© 2019, Opatovice nad Labem – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑