Přijďte nám pomoci s volbami

09.04.2019 11:21

Přijďte nám pomoci s volbami

Přibližně za 7 týdnů zasednou do volebních místností členové okrskových komisí, aby dohlédli nejen na hladký průběh voleb a udržovali v těchto místnostech klid a pořádek, ale hlavně se musí 25. května od 14 hodin pustit s plnou vervou a nasazením do sčítání hlasů.

Vedení obce rozhodlo, že komise voleb do Evropského parlamentu budou pětičlenné. Zapisovatel bude vedením obce určen, své zástupce mohou do komisí dodat i politické strany, ale je potřeba, aby všichni náročný dvoudenní zápřah zvládli. Hledáme proto dobrovolníky, kteří by u toho chtěli být. Vzhledem k tomu, že Opatovice nad Labem mají 3 volební okrsky, potřebujeme do komisí 12 členů.

Zlatý důl to sice není, pokud se nic zásadního nezmění, stát vyplatí běžnému členovi komise 1.300,- Kč, zapisovateli 2.000,- Kč a předsedovi 2.100,- Kč. Obec zajišťuje stravu, a to dodáním večeře první den a oběda druhý den voleb. Po oba dny mají komise k dispozici běžné občerstvení jako je čaj, káva, voda a pár sladkých kalorií.

Je-li vám minimálně 18 let, sami ve volbách nekandidujete a chcete se stát členy volebních komisí, přihlašte se prosím co nejdříve na obecní úřad:

  • osobně
  • písemně na

Děkujeme.


Odběr novinek

Přihlašte se k odběru e-mailového newsletteru a nenechte si ujít žádnou důležitou novinku.

Odběr novinek

© 2019, Opatovice nad Labem – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑