Pohřebačský jarmark 2020 - setkání na hranici krajů letos NEBUDE

17.08.2020 08:40

Pohřebačský jarmark 2020 - setkání na hranici krajů letos NEBUDE

V obci Opatovice nad Labem v místní části Pohřebačka se stalo tradicí pořádání jarmarku lidových řemesel a umělecké tvořivosti na svátek sv. Václava, tj. 28. září.

Pohřebačský jarmark každoročně navštíví nejméně tři tisíce návštěvníků. Lákají je nejen stánky více než stovky trhovců, bohaté občerstvení, atrakce pro děti, ale i vystoupení umělců různých žánrů na dvou pódiích. Od počátků jsou nedílnou součástí jarmarku ukázky lidových řemesel a tvořivosti. Žáci středních řemeslných škol obou krajů zde představují své obory, dovednost českých rukou a stále živou tradici našich řemesel.

Velice nás to mrzí, ale chystaný jubilejní 10. ročník Pohřebačského jarmarku se v letošním roce 28. září neuskuteční.

Náš jarmark se v uplnyulých devíti ročnících těšil veliké účasti a oblibě. v důsledku situace v souvislosti se šířením COVID-19 bylo na akce vyhlášeno mnoho opatření, která bohužel nejsme schopni splnit. Velmi zásadním je pro nás především omezování počtu účastníků hromadných akcí.

Věříme, že v příštím roce bude lépe a že se na 10. Pohřebačském jarmarku sejdeme opět v hojném počtu, za příznivého počasí, a ještě příznivějších podmínek.
 
Těšíme se s vámi všemi na viděnou opět za rok 28. září 2021.
 

Více na: https://pohrebacskyjarmark.cz/

Život na vesnicic z.s.© 2021, Opatovice nad Labem – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑