Změna velikosti písma

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Úřad > Odpady > Ecobat - rok 2022 v Opatovicích nad Labem

Ecobat - rok 2022 v Opatovicích nad Labem 

Chceme Vám z celého srdce poděkovali za spolupráci v loňském roce. Rok 2022 byl pro naši společnost obzvláště výjimečný – oslavili jsme totiž 20 let! Jsou to již dvě dekády, co se všichni společně zasazujeme o čistší a zdravější přírodu a svět kolem nás. Každým rokem, i v roce 2022, se nám daří plnit sběrové kvóty stanovené EU a rozšiřovat sběrnou síť – a to jen díky vám! 

Baterie najdeme již v podstatě všude a jejich prodej každým rokem víc a víc narůstá. S počtem baterií však také roste důležitost jejich zpětného odběru poté co doslouží. Bez Vaší pomoci by se odpadní baterie dostaly do přírody, kde by došlo ke znečištění životního prostředí a tím i k ohrožení lidského zdraví. Každá zpětně odebraná baterie má tedy velký význam.  

Jako poděkování za spolupráci si Vám dovolujeme zaslat Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2022. Dočtete se v něm, jaké množství odpadních baterií jste v minulém roce odevzdali a také přepočet na množství druhotných surovin získaných jejich recyklací. 

Osvědčení o zřízení místa zpětného odběru

Ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

A nezapomeňte, jsme tu pro Vás.

 ECOBAT. s. r. o.