Změna velikosti písma

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hlasujme pro naši školu!

Hlasujme pro naši školu!V této chvíli začalo na Facebooku Zastoupení Evropské komise v ČR hlasování, kde veřejnost hodnotí nejlepší projekty pomocí lajků. To je příležitost i pro náš soutěžní projekt.

Hlasování probíhá od 19. dubna do 21. května. První tři projekty s nejvyšším poměrem „lajků“ (případně emotikonů jako „wow“, „love“ apod.) k počtu obyvatel vyhrávají příspěvek na uspořádání obecní slavnosti a, až to bude možné, pracovní návštěvu evropských institucí v Bruselu. Vy jste ti, kdo rozhodne o tom, které obce vyhrají finanční příspěvek na uspořádání obecní slavnosti v celkové hodnotě přes 150.000 Kč.
Soutěžícími jsou obce, města a městské části, které do soutěže nominují jeden již dokončený projekt na svém katastrálním území spolufinancovaný z fondů EU.

Budeme rádi, když mu udělíte svůj hlas. Hlasovací album naleznete zde:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=EvropskaKomise.cz&set=a.10159870977847216


Počasí

Pátek Oblačno 28/15 °C
Sobota Polojasno 26/19 °C
Neděle Oblačno až zataženo s občasným deštěm 16/15 °C
Pondělí Zataženo 23/13 °C